ثبت نام در وبسایت انجمن صنفی

ثبت نام در وبسایت انجمن صنفی شرکت های بازرسی فنی و آزمایش های غیر مخرب ایران کاملا رایگان بوده و بخشی از خدمات سایت تنها برای کاربران سایت در دسترس قرار خواهد گرفت.

هیچ محدودیت و شرایط خاصی برای ثبت نام در سایت وجود ندارد.

ثبت نام و ساخت حساب کاربری مانند دیگر سایت های اینترنتی است. با این حال چنانچه به راهنمایی احتیاج داشتید، در انتهای این نوشته “راهنمای ثبت نام” را بخوانید.

توجه داشته باشید که ثبت نام در وبسایت انجمن به هیچ عنوان نشان دهنده ی عضویت انجمن صنفی نیست. تنها شرکت هایی که در زمینه بازرسی فنی و NDT اشتغال دارند با کسب شرایط خاصی میتوانند عضو انجمن شوند. ثبت نام در وبسایت تنها به مفهوم داشتن حساب کاربری یا اکانت میباشد.

حتما بخوانید: شرایط عضویت در انجمن صنفی

برای ثبت نام اولیه، پر کردن فیلدهای “نام کاربری“، “ایمیل” و “کلمه عبور” کافیست. فیلدهای دیگر را میتوانید موقع ثبت نام و یا بعدتر تکمیل کنید. (البته میتوانید خیلی سریع تر، با حساب جیمیل خود وارد شوید. کافیست روی آیکون گوگل پلاس کلیک کنید)

کلمه عبور باید حداقل ۸ کاراکتر و ترکیبی از اعداد و حروف باشد.

فعال سازی اکانت : بعد از ثبت نام ، لینکی بابت تاییدیه به ایمیل شما فرستاده میشود که برای تایید حساب کاربری خود لازم است روی آن کلیک کنید.

جزئیات پروفایل : پیشنهاد میشود اطلاعات مربوط به “جزئیات پروفایل” را به صورت کامل و با دقت پر کنید. توجه نمایید که دیگر اعضا و کاربران سایت، به پروفایل شما سر خواهند زد و خوب است که اطلاعات جامع و مناسبی از شما داخل پروفایلتان باشد. به شدت پیشنهاد میشود برای خود تصویری را به عنوان تصویر پروفایل انتخاب کنید. در قسمت هایی از سایت که لیستی از کاربران نمایش داده میشود، تنها کاربرانی که تصویری برای پروفایل خود انتخاب کرده اند نمایش داده خواهند شد.

انواع عضویت : دو نوع عضویت در نظر گرفته شده است. عضویت اشخاص، و عضویت شرکت ها. بر حسب اینکه شخص هستید و یا شرکت میتوانید گزینه ی مربوطه را انتخاب کنید و فیلدهای متناسب با آن را پر کنید. البته محدودتی بابت تعداد عضویت وجود ندارد، یعنی هم میتوانید به عنوان شخص عضوی از سایت شوید، و هم نام شرکت خود را به لیست شرکت های عضو اضافه کنید.

نام نمایشی : دقت کنید که “نام نمایشی” متفاوت از نام کاربری و نام شماست. این فیلد، نامیست که در قسمت لیست کاربران برای کاربران سایت نمایش داده میشود. (در  واقع اولین نامی که از شما میبینند) پس بهتر است که نام مناسبی انتخاب کنید. نام و نام خانوادگی (برای اشخاص) و نام شرکت (برای شرکت ها) انتخاب مناسبی است. برای زیبایی بیشتر بهتر است که فارسی تایپ کنید.

چنانچه به راهنمایی بیشتری احتیاج داشتید، سوال خود را در بخش نظرات همین صفحه بپرسید.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به انجمن صنفی کارفرمایی شرکت های بازرسی فنی و آزمایش های غیر مخرب ایران می باشد